O firmie

 

 „Pewien człowiek zdecydował,że nigdy nie ubezpieczy się na życie.
Profesjonalny Agent Ubezpieczeniowy zapytał: Dlaczego? Człowiek odpowiedział: Bo chcę, żeby po mojej śmierci, bliscy naprawdę się martwili”.

Kancelaria Finansowa HOSSA Michałek Sp.j. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży finansowej osób pracujących nad jej powstaniem. To, co pozwoliło stworzyć firmę od podstaw to zaangażowanie, ogromna pasja, wiedza i profesjonalizm w wykonywanej pracy.

Pracując, skupiamy się nie tylko na zaproponowaniu naszym Klientom najlepszych rozwiązań, ale również na stałej opiece rozpoczętych już za naszym pośrednictwem inwestycji. Mając dostęp do szerokiej  oferty produktów  skupiamy się nie na produkcie, ale na potrzebach, sytuacji finansowej i życiowej naszych Klientów. Dbamy o to, aby nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania, dlatego współpracujemy z czołowymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi i  instytucjami finansowymi. Podstawą naszej pracy jest rzetelna Analiza Finansowa oraz dostarczanie rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo i zwiększają kapitał naszych Klientów, umożliwiają  im realizację marzeń. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne produkty, które w pełni zabezpieczą życie i zdrowie,mienie, zapewnią bezpieczną przyszłość finansową.

Jesteśmy mobilni i cenimy czas naszych Klientów-spotkanie z Doradcą może odbyć się u Państwa w domu, w naszym biurze w Szczecinie przy ul. Chmielewskiego 22A lub w innym wybranym przez Państwa miejscu.

Umów się z Doradcą

Zadzwoń

+48 668 835 808

lub (91) 488 24 24

Nasi Partnerzy

Aktualne notowania GPW

czytaj więcej

Znajdź nas na Facebooku

Kancelaria Finansowa HOSSA Michałek Sp.j.

ul. Chmielewskiego 22A,
70-028 Szczecin

Tel.: 668 835 808
tel./fax: 91 488 24 24
e-mail: biuro@kancelariahossa.pl

Mapa strony

©2014 Kancelaria Finansowa HOSSA Michałek Sp.j.. Wszelkie prawa zastrzeżone

Design: A.Marchlewski | Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Valid XHTML