Ubezpieczenia


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty ubezpieczeń. Jest ona skierowana zarówno dla osób indywidualnych, jak  i klientów biznesowych. Rozpoczynając z nami współpracę mają Państwo gwarancję, iż zaoferowany produkt zostanie starannie wyselekcjonowany z rynku, gdyż współpracujemy z kilkunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń bez konieczności dodatkowego szukania u innych agentów, czy w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dodatkowym atutem współpracy z nami jest fakt, iż skutecznie negocjujemy ceny niektórych ubezpieczeń dla naszych klientów.

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów ubezpieczeniowych:

 

Proponujemy Państwu ciekawą ofertę ubezpieczenia życia i zdrowia. Nasza oferta jest skierowana do osób indywidualnych,  rodzin, grup formalnych i nieformalnych, firm. W szczegółach oferty znajdą Państwo ubezpieczenia zabezpieczające najbliższych, dające wsparcie finansowe na przyszłość, zabezpieczające różnego rodzaju zobowiązania (kredyty, wspólników), zabezpieczające  następstwa nieszczęśliwych wypadków, pomoc na raka, zdrowie dzieci, nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów i badan diagnostycznych w prywatnych klinikach medycznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty ubezpieczenia nieruchomości. W ramach ubezpieczenia ochroną mogą być m.in.  objęte: dom, mieszkanie, stałe elementy, ruchomości, elementy małej architektury, garaż, piwnica, OC w życiu prywatnym, następstwa nieszczęśliwych wypadków, czy bagaż podróżny.

W ofercie posiadamy wyselekcjonowane z rynku ubezpieczeniowego produkty oszczędnościowe, które zabezpieczają przyszłość finansową. Pozwalają gromadzić kapitał m.in. na dodatkową emeryturę, studia dla dziecka, czy na zrealizowanie marzeń. Oferujemy produkty ze składka regularną, jednorazową, czy łączące oszczędzanie z ubezpieczeniem.

Nasza oferta jest wyjątkowo rozbudowana w zakresie ubezpieczeń dla firm. Oferujemy rozwiązania zabezpieczające kompleksowo majątek firmy zarówno w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej, jak również poza nią. Oferta dodatkowo może zostać rozszerzona o OC w związku prowadzeniem działalności gospodarczej, OC za produkt, OC najemcy nieruchomości, czy NNW dla pracowników, pomoc prawna, assistance dla firm.

W ramach oferty oferujemy najkorzystniejsze pod względem ceny i zakresu rozwiązania ubezpieczenia OC, AC, asistance. Dodatkowo ochronę można rozszerzyć m.in. o NNW komunikacyjne, pomoc prawna, wsparcie dla dziecka w razie śmierci rodziców w wyniku wypadku komunikacyjnego.

W ofercie posiadamy szeroki wybór OC w życiu prywatnym. OC można zakupić osobno, jak również w pakiecie do ubezpieczenia nieruchomości, wyjazdu zagranicznego, następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd zagraniczny (turystycznie lub do pracy) szczególnie polecamy zapoznanie się z naszą ofertą ubezpieczenia turystycznego. W ramach ubezpieczenia ochroną objęte są koszty leczenia za granicą, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym, assistance, bagaż podróżny, czy sprzęt sportowy.

W ramach ubezpieczenia oferujemy obowiązkowe ubezpieczenia w związku z posiadaniem gospodarstwa rolnego (OC i budynki), jak również ubezpieczenia dobrowolne.

W ofercie posiadamy atrakcyjne pakiety pomocy prawnej, zapewniające m.in. nielimitowane telefoniczne porady prawne, spotkania z radca prawnym, pomoc w odzyskaniu odszkodowania.

Umów się z Doradcą

Zadzwoń

+48 668 835 808

lub (91) 488 24 24

Nasi Partnerzy

Aktualne notowania GPW

czytaj więcej

Znajdź nas na Facebooku

Kancelaria Finansowa HOSSA Michałek Sp.j.

ul. Chmielewskiego 22A,
70-028 Szczecin

Tel.: 668 835 808
tel./fax: 91 488 24 24
e-mail: biuro@kancelariahossa.pl

Mapa strony

©2014 Kancelaria Finansowa HOSSA Michałek Sp.j.. Wszelkie prawa zastrzeżone

Design: A.Marchlewski | Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Valid XHTML